Інтернет-магазин годинників
"Часопис"

Політика конфіденційності
Ми визнаємо важливість конфіденційної інформації. У цьому документі описується, яку особисту інформацію ми отримуємо і збираємо, коли Ви користуєтеся сайтом www.chasopis.com.ua. Передача особистих даних не тягне за собою зобов’язання здійснювати покупку товару.

Загальна інформація
Ваше перебування на сайті є цілком анонімним і ніхто без Вашого відома не збирає про Вас жодну інформацію.

Номер телефону
Номер телефону, який Ви вказуєте при замовленні товару не є доступним для інших користувачів сайту. В жодному разі Ваші номери телефону не будуть передаватися третім особам навіть за вимогою.

Збір та обробка персональної інформації
На сторінках сайту, які продають годинники «Часопис» є електронні форми, при заповненні яких, користувач проявляє свій інтерес на отримання консультації по товару.
Ваше ім’я потрібне тільки для особистого звертання, а телефон – для того, щоб менеджер магазину зміг вийти з Вами на зв’язок.

Умови зберігання особистої інформації
Ваші особисті дані використовуються у відповідності до політики конфіденційності магазину «Часопис». Вони зберігаються на захищених серверах і ні за яких обставин не будуть передані третім особам.

Зміни політики конфіденційності
У випадку внесення будь-яких змін до політики конфіденційності магазину «Часопис», на даній сторінці буде додана відповідна інформація.

Отримати консультацію спеціаліста (безкоштовно)

Олексій
Петренко
Начальник
відділу продажів

Шановний клієнте, для отримання консультації по годинникам «Часопис» вкажіть Ваше ім’я та номер мобільного телефону, і ми передзвонимо Вам у найближчий час.